بنر

درباره ما

سایت تخفیف و خرید گروهی | حادق

درباره ی ما بیشتر بدانید

با حادق همه ی تخفیف های شهر ، هر لحظه در دسترس شماست

حادق نخستین بستر تخفیف و خرید گروهی در نجف آباد است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در شهریورماه ماه سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرده. حادق بستری است برای ارائه انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره. رزرو رستوران،  رزرو تور، خرید بلیط استخر با تخفیف و کد تخفیف خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و هزاران کار دیگر از جمله خدماتی است که در حادق در دسترس شما هستند و حادق به انجام آن‌ها مفتخر است.

 

هدف ما در حادق ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

 

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت حادق و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل حادق این امکان را به همراهان حادق می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

 

بسترسازی حادق تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر حادق بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

 

هم‌اکنون حادق در شهرهای نجف آباد ، ویلاشهر ، یزدانشهر ، امیرآباد و گلدشت مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است. در مورد کالاها نیز ارسال سفارش‌های هم‌میهنان عزیز در برنامه کاری شرکت است و سفارش‌های دریافتی در اسرع وقت به تمام نقاط ایران ارسال می‌شود. امید است با گسترش فعالیت‌های حادق در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه همشهریان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.

 

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در حادق تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در استان اصفهان است تا با استفاده از راهکار معرفی جدیدترین‌ها در سطح استان و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در حادق بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

 

 

ارزش‌های حادق

مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در حادق هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه‌داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی حادق به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

 

 

آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ به‌خصوص که حادق شرکتی کارآفرین و در زمره معدود شرکت‌های موفق و بزرگ حوزه تجارت الکترونیک در ایران است. حادق خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.

 

وسواس در انتخاب همکاران تجاری

برای ما مهم است با چه کسانی هم‌سفریم و آیا این هم‌سفران همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر. تیم بازاریابی و فروش حادق در زمان عقد قرارداد همکاری، تمامی موارد را به‌صورت ریز و دقیق بررسی کرده تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد اطمینان حاصل کنند. در تأیید این انتخاب همین بس که از درخواست‌های همکاری ورودی به شرکت حادق بیش از ۴۰٪ درخواست‌ها به مرحله بررسی پیشنهادها راه پیدا نکرده و در همان مرحله اول به علت نقص در خدمات یا محصول، توسط تیم حادق مردود می‌شوند. بااین‌حال، ما هم‌سفر بیش از ۵۰۰ مرکز از بهترین‌ها بوده و هستیم.

 

زندگی با هیجان بیشتر

زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌اندازه کافی یکنواخت است. ما در حادق وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هرروز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ از جدیدترین مکان‌ها و محصولات به شما پیشنهاد دهیم. با ما از یکنواختی رها شوید.

 

مدیر سایت :

محمد فتحی - صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغات رسانیک

 

 

سایت تخفیف و خرید گروهی | حادق